2021 Ev Dekorasyon Trendleri ve Fikirleri

Bizi Paylaşın!

Malum pandemi dönemi geçirmekte olduğumuz zaman zarfı içerisinde bir çoğumuz ev dekorasyonları ve fikirleri hakkında bir çok araştırma yapmaktayız. Özellikle iç mekanlardaki dekorasyon fikirleri bu dönem zarfında bir çoğumuzun ilgilisini çekmeyi başarmıştır.

2021 Ev Dekorasyon Trendleri

Özellikle ilk olarak 2021 yılı içinde en trend olan mutfak dolaplarının rengi olacaktır. Bu yıl mutfak stilinde tüm dolapların beyaz ve gri seçimi en çok tercih edilen mutfak dekorasyonları arasında yer almaktadır.

Aslında trendler arasında yer alan parlak kapaklar artık tercih edilmemektedir. Bunun yerine resimde de görüldüğü gibi gri ve beyaz mutfak dekorasyonları tercih edilmektedir.

Kıvrımlı Mobilya Dekorasyonları

Diğer bir trend olan dekorasyon kıvrımlı mobilyaların tercih edilmesi olmuştur. Son zamanlarda oldukça popüler olan vintage ” eski yıllarda kullanılmış, şimdilerde de farklı küçük dokunuşlarla tekrar kendini gösteren ve beğeniye sunulan aslında eski eşyaların yeniden yeni bir gösterişle kullanılmasıdır.

Dekoratif Perde Dekorasyon Fikirleri

Bir başka 2021 yılına ait trendler içerisinde yer alan, perde stilleri bulunmaktadır.

Salon Dekorasyon Fikirleri 2021

2021 yılında bir çok dekorasyon fikirlerinin yanı sıra en popüler olacak tek şey gri renk boya stilleri her zaman en ön planda yer alacaktır.

Diğer yazılarımız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir