Çağdaş Tasarımcılardan 8 İkonik Ev Dekorasyonları

Bizi Paylaşın!

Bazı dekorasyonlar görünüşlerinden daha çok anlam ifade eder. İkonik tasarımlar genellikle zengin bir arka plan ile gelir ve modern tasarım tarihinde önemli bir yer tutar. Bu yazımızda gerçek dekorasyon meraklıları için birbirinden güzel dekorasyon fikirleri sunduk. Yazımızda bulunan bu efsanevi tasarımları iç mekanınıza eklemeniz, mekanınızı oldukça şık hale getirecektir.

Birbirinden Harika Ev Dekorasyonları

İlk olarak 1945 tarihinde efsanevi Charles ve Ray Eames tarafından oluşturulan Eames Elephant, bu ikilinin nazik fillere karşı olan sevgisini, o zamanlar öncülük ettikleri kontrplak üretim teknikleri ile birleştirdi.

Magis Puppy, çok işlevli bir parça, küçük tabure veya çocuk oyuncağı olarak kullanılabilmektedir.

Bu balon köpeğin küçük versiyonları milyon dolarlık fiyatlar verilmeden eve dekorasyon edilebilir. Bu güzel tasarım evinize şıklık katacaktır.

Gufram Kaktüsü ilk olarak 1972 tarihinde pop sanatının karizmatik merceği olarak ortaya çıkmıştır. O dönemler oldukça dikkat çekici bir dekorasyon olmayı başarmıştır.

Kokeshi bebek koleksiyonu, tarihi figürler ve popüler kültür ikonlarından esinlenen bireysel ahşap figürlerden oluşuyor. Burada resmedilen seri, ünlü sanatçı serisinden birkaç seçkiyi sergiliyor.

Bearbricks, genellikle yüksek oranda bulunması kolay bir oyuncaktır. Sanat, moda ve tasarımın en tanınmış kişileri ile iş birlikleri sonucunda imal edilmiştir.

KAWS, tükenme eğiliminde bir tasarımdır bu yüzden bulmanız ve temin etmeniz zor olabilir.

Çok yönlü Starman vazo, evinizde oldukça dikkat çekici bir dekorasyon olacaktır. Porselenden hazırlanarak, altınla kaplanmıştır. Vazo olarak kullanılmaya ve dekoratif bir vurgu oluşturmaya ideal bir dekorasyon ürünüdür.

Diğer yazılarımız...

İlham Verici Kanepe Tasarımları

Bizi Paylaşın!

Bizi Paylaşın!Oturma odanızı yeniden tasarlamak istiyorsanız, doldurmanız gereken harika bir odaya sahip olduğunuz anlamına geliyor. Bölmeli bir kanepe kullanmayı tercih ediyorsanız, çok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir