Heyecan Verici 10 Dış Aydınlatma Fikri

Bizi Paylaşın!

Dış aydınlatma fikirleri sadece tek modeller ile sınırlı olmamalıdır. Bahçenizi ve kapı önlerinizi ışığı doğru kullanarak vurgulamanın bir çok yaratıcı yolu bulunuyor. Bu aydınlatma fikirleri, alışılmadık malzemeler ile tasarlanarak başlar. Geri dönüşüm malzemelerini de kullanarak ortaya harika tasarımlar çıkarabilirsiniz. Kavanozlar ve şişeler size yardımcı olacaktır. Bu yazımızda bütçenize uygun olacak harika dış aydınlatma fikirlerini sizlere sunacağız.

Dış Aydınlatma İçin 10 Harika Fikir

İster güneş ışığı ister elektrik aydınlatması olsun, ilginç bir kap kullanmak evinizin dış aydınlatmasına farklı stiller kazandırır. Işıklı kaldırım taşları yapabilmek için cam tuğlalar için ışıklar eklenebilir. Bu cam tuğlalar ile harika tasarımlar ortaya çıkabilir.

Herkesin seveceği sevimli fikirler ateş kasesi ile yapılabilir. Ateş kasesine sıvı alkollü yakıtlar ekleyerek, uygun kaplarda ateşler yakarak etrafını taşlar ile süsleyebilirsiniz. Bu ateş çukurları bahçenize harika görünümler kazandırır.

Bu yazımızda ki dış aydınlatma fikirlerinde esinlenerek sizde farklı dış aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Bu aydınlatmalar ile evinizin dışında yer alan vurgulamak istediğiniz yerleri vurgulayabilirsiniz.

Bu şık küre tasarımı ile gece sahnenizi aydınlatabilirsiniz. Yemek masanızın önüne asarak geceyi heyecanlı tutan bar ve büfelerinizi süsleyebilirsiniz. Parti vereceksiniz cilalı bir dış mekanı görünümü, masadaki fenerler ile tamamlanacaktır.

Güzel bir akşam yemeğinde masanızı bu şekilde donatabilirsiniz. Bu sepet aydınlatmalar yemek masanızı aydınlatarak size hoş bir ortam sunar. Yemek alanınız için iştah açıcı bir görsel oluşturabilirsiniz. Sepetleri kullanarak bu harika ortama sizde sahip olabilirsiniz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde evinizin yolunu şaşırmadan görebileceğiniz bu ışıklar, dekoratif siyah güneş ışığı ile etrafa hoş bir görünüm ve tasarım sunuyor. Işığın bu yumuşak kehribar rengi parlaklığı ile ev numaranızın okunması daha kolay olacak.

 Böceklerle savaştığınız arka bahçenizde, böcek kovucu mumları kullanabilirsiniz. Bu küçük teneke ile bahçenizi güzelleştirerek böcekleri yenebilirsiniz. Bu mum böcekleri öldürmez sadece uzak kalmalarını sağlar. Bu teneke mum modelini yemek masanızda kullanarak böcekleri uzak tutup yemeğinizin keyfini mum eşliğinde çıkarabilirsiniz.

Kalın bir çubuğa asılan bu harika kavanozlar, arka bahçenizde harika tasarımlar yaratmanızı sağlıyor. Arka verandanızda bir çubuk tasarımı yaparak bu harika kavanozları asabilirsiniz. Bu mum vazolar, dış mekan rehberinizde size eşlik ederek ufak bir dala asılacaktır. Büyüleyici bir sohbet sunar ve harika bir okuma ortamı oluşturur. Bu büyüleyici mum kavanozlarda ilham alarak kitaplar yazabilirsiniz.

Çok uygun maliyetlere ele edilebilen bu güzel siyah halkalı ışıklar ile set oluşturarak davetkar bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Bu üçlü dekoratif bahçe ışığı için harika bir yer bulabileceğinizden eminim. Görünüşü ile tüm alanlarınızda kullanabilirsiniz. Dış mekan tasarına derinlik ve anlam katan bu tasarım, hava karardıktan sonra size ekstra ışık ve daha iyi bir bahçe görünümü sunacak.

İlginç ve göz çarpıcı tasarımı ile bu model, hayvan severler için çok uygun bir model gibi duruyor. Kırmızı boyalı metal avize üzerinde bulunan suluklar kuşların ziyafet çekmesi için harika bir merkeze dönüşüyor.

Sinir bozucu böcekleri uzak tutacağını bu endüstriyel tiki meşalesi arka bahçenizde yumuşak ve sıcak bir parlaklık ile dikkat çekici bir hal alacak. Tropikal tasarımları unutun ve bu harika endüstriyel tiki meşalesini arka bahçenizde kesinlikle deneyin.

Yukarıdan sarkıntı halinde olan bu ilginç tasarım, misafirlerinizi evin içerisinde hissettirecek. Muhteşem halka avize tasarımı ile hava karadıktan sonra bile aydınlatması ile arka bahçenizde arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz anlar çok keyifli hale gelecek.

Diğer yazılarımız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir