Küçük Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri 2021

Bizi Paylaşın!

Bir çoğumuzun evimizde en önem verdiğimiz bölümlerden birisi yatak odası olmuştur. Özellikle tasarımı ve gösterişli olmasına en özen gösterilen bölümlerden birisidir. Tabi ki en güzel yatak odası dekorasyonunu hepimiz yapmak isteriz ama bu bazen hem bütçe hemde yatak odasının büyüklüğü ile alakalı sınırlı seviyede dekor edebilmemize sebep olmaktadır.

Artık yeni evlerde biliyorsunuz ki metrekare olarak oldukça küçülmeye gidildi. Buna istinaden dekor yapmak artık bi hayli zor olmaya başladı. Sizlere bu konumuzda küçük yatak odasına sahip bireylerin odasını nasıl en iyi şekilde dekor edileceği hakkında hem yazılı hemde görsel olarak bilgi aktarımı sağlayacağız.

Küçük Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Ortalama büyüklüğün altında bir yatak odasına sahipseniz mutlaka ilk başta en önemli olan kurallardan birisi alacağınız yatağın boyutu olacaktır. Yatak alımı yaparken mutlaka odanızda yer kaplamayacak büyüklükte bir yatak seçmeniz gerekmektedir.

Bir başka fikirlerden birisi ise Yatağınızın altında çekmece dolabı yaptırmak harika fikirlerden birisi olacaktır. Küçük yatak odasına sahipseniz bu fikir sizler için biçilmez kaftan’dır.

  1. Siyah Beyaz Yatak Odası

 Siyah raylı başlık, ışığın geçmesine izin verirken, açık renkler çok daha büyük bir oda yanılsaması vermektedir.

2. Küçük Yatak Odası

Yatak odanızı daha büyük göstermek için doğal ışık ve basit komodinler kullanın. Küçük bir masa, odanın genişliğini vurgular.

3. Uzun Kitaplıklı Küçük Yatak Odası

4. Yatağın Altında Geniş Çekmeceli Dolap Fikri

 Bu katlanır yatak, ekstra nevresimler ve sezon dışı giysiler için bol miktarda saklama alanı sunarak, küçük yatak odanızda yer açılmasını sağlayabilirsiniz.

5. Yatak Odası Köşeleri için Raf Fikri

Küçük yatak odası için depolama ve sergileme alanı için en mantıklı seçim olacaktır. Depolama ve düzenleme seçeneklerini değerlendirirken küçük odanızın dikey alanından yararlanmayı unutmayınız.

Diğer yazılarımız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir