Mutfak Dekorasyonları ve Düzenli Aydınlatma

Bizi Paylaşın!

Bu modern mutfak dekorasyonları ve tasarımları, yalnızca mutfak düzenini değil, aynı zamanda ilginç ve sıra dışı mutfak dolaplarının yaratıcı kullanımını içeren birçok düzeni kapsamaktadır. Tasarımların çoğu, aynı zamanda dikkatli aydınlatmalar ile daha güzel bir hale getirilmiştir. Bu dekorasyon fikirleri yazımızda, çarpıcı mutfak tasarımlarını sizlerle beraber inceleyelim.

Mutfak Dekorasyonları ve Doğru Aydınlatmanın Bir Arada Kullanıldığı Mutfaklar

Yemek ve ocak alanındaki çarpıcı aydınlatmanın bir örneğini bu tasarımda görüyoruz. Gümüş rengi stili mutfağı oldukça dikkat çekici hale getiriyor.

Ağırlıklı olan beyaz dekor şeması, mutfakta ışıkla dolduruluyor.

Bu mutfakta evinizin şefi ocakta yemek yaparken dışarıyı izleyerek size harika bir yemek çıkaracak, Canlı kırmızı temasının işlendiği sandalye, aynı zamanda kron musluk, koltuk tasarımının kıvrımlı çizgilerini yansıtıyor.

Gömme tavan aydınlatması ile bu mutfakta şık ve basit bir şekilde çalışırken, metalik süslemelerin parlaması ile harika yemekler bu mutfaktan çıkacak.

Bu yerleşim düzeni, mutfağın yemek odasıyla buluşması açısından basit bir çözüm sunuyor. Mutfak üniteleri ve yemek alanı bir depoya dönüşüyor.

Ahşap çizgilerin yer aldığı duvar, malzemenin kullanımı için pratik bir dolapla birlikte eşsiz bir tasarım sunuyor. Bu dolap mutfak alanı ve duvarı birbirine bağlıyor.

Grafittinin yer aldığı duvarda bulunan ışıklar karanlık olduğunda aydınlatılırak grafittinin hoş bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Genellikle siyah renginin yer aldığı mutfak tasarımı, bir çok mutfak dekorasyonu ve beyazın tonlamaları ile birlikte daha dikkat çekici bir hal alıyor.

Duvar ünitelerinin ilginç bir tema işlendiği bu tasarımda dolapların düzeni ilgi uyandırıyor.

Farklı bir renk ile etrafında çerçeve bulunan derin bir şömine yemeğiniz hazırlanırken misafirler için keyifli bir ateş şöleni oluşturuyor.

Siyah sarkıt lambalar ve döner bar tabureleri ile daha aydınlık bir zeminde öne çıkan bu sofistike mutfak alanı gözlere görsel dramı işliyor.

Farklı modellerde bar tabureleri kullanılan bu mutfak tasarımında, tabure renkleri ile mutfak dolaplarının rengi birbirleriyle uyumlu görünüyor.

Daha çok bir sokak ile modernlik birleştirildiğini hissettiğiniz bu mutfak gençler için oldukça uygun bir görünüme sahip olmakla beraber, duvarları süsleyebileceğiniz bir çok çerçeve bulunuyor.

Tavanda bulunan aydınlatmalar etrafta çekici bir şekilde ışık ve gölge oluşturuyor. Kitap severler için yemeğin pişmesini beklerken mutfak içerisinde sandalyeyi çekip okuyabileceği oldukça hoş görünen kitaplık yer alıyor.

Diğer yazılarımız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir