Siyah Severler İçin 24 Siyah Yatak Odası Tasarımları

Bizi Paylaşın!

Siyah yatak odası tasarımları için siyah severler her zaman siyah bir yatak odasını hayal etmiştir. Siyah yatak odalarının tozlu olması veya kapalı hissettirmesi gerekmez. Siyah boyalı oda duvarları, odanızı çok daha renkli hale getirebilir. Tamamıyla siyah yatak odasının mobilyaları, modern aydınlatma çözümleri ile daha modern bir hale gelmektedir. Alternatif olarak kullanılan siyah beyaz duvarlar veya mobilyalar, ahşap vurgular ile odanızda monokrom bir estetik sağlamanızda yardımcı olur. Tüm bunlar ve daha fazlası için bu dekorasyon fikirleri yazımızda yer veriyoruz.

Birbirinden Harika Siyah Yatak Odası Tasarımları

Tasarımcı: Davidsign

Siyah duvarlarda kullanılan siyah beyaz fotoğraf baskıları siyah severlerin yatak odası için ideal bir dekorasyondur. Sanat galerileri gibi duvarlarınızda ışıklar eşliğinde sergilediğiniz bu fotoğraflar sayesinde odanızın duvarı daha çarpıcı görünebilir.

Tasarımcı: Igor Sirotov

Odanızı basit tutun. Tamamıyla siyah bir yatak odası, doğrusal şekillerde minimaliz yatak odası mobilyalarına uygun olacaktır.

Tasarımcı: Double Aye

Duvarlarınız siyaha büründüğünde, ışıklar ile renkli aksesuarlar oluşturabilirsiniz. Siyah, bu eşsiz boyalı yatak gibi göze çarpan mobilyalarınız için iyi bir temel olacaktır.

Tasarımcı: Kriss Maksymchuk

Işığı koyu renklere yansıtın. Yatak ünitesinin arkasına şerit ayna yerleştirin. Zeminden tavana doğru uzanan cam şerit, iç mekânda ekstra doğal ışık yaymanızda yardımcı olur.

Tasarımcı: Now Design

Siyah bir yatak odası sahibi olmak istiyorsanız aydınlatmayı iyi düşünmelisiniz. Çok az aydınlatma ile kendinizi çok karanlık alanlarda bulabilirsiniz. LED şerit ışıklar, mobilya kenarları için mükemmel çözümler sunar. Yatak başlığının çevresi boyunca LED ışıklar odanızı şık gösterecektir. Ekstra ışık istiyorsanız modern bir avize asabilirsiniz.

Tasarımcı: Jeffrey Faranial

Işığı ve rengi birleştirin. Bu yatak odasında cam duvarlı ebeveyn banyosu açılabilir olarak tasarlanmıştır. Banyo penceresi ekstra gün ışığı için katkıda bulunabilir veya farklı bir renk sunmanızın bir yolu olabilir. Banyo duvarında bulunan ahşap görünümü yatak odanıza parlaklık ekler.

Tasarımcı: Makhno

Düz siyahı daha çok seviyorsanız, dokulu bir duvar tercihiniz olabilir. Duvar dokunuzu ayırt etmek istiyorsanız biraz ışıklandırmayı unutmayın. Karanlık duvarla birlikte beyaz ve ahşap tonu odanızı harika gösterecektir.

Tasarımcı: Mirror Studio

Rüstik olan bu tasarımda, siyah ve zenginleştirilmiş ahşap tonu rüstik yatak odası düzeni için ideal renk anlatımını bulunduruyor. Bu temayı şekillendirmek için kalın ve siyah asma avize ve doğal dokuma sepetler kullanabilirsiniz.

Tasarımcı: Tai Nguyenen

Yatak başlığınızı saklama dolabı olarak kullanın. Platformda bulunan yatağınız için çağdaş bir yatak başlığı oluşturarak ortaya güzel tasarımlar çıkarabilirsiniz.

Tasarımcı: Dim Eysner

Karanlık bir odanın arkasında bol miktar ışık almanın yollarından birisi cam sürgülü dolap kullanmaktır. Odanızda bulunan cam, pencereden gelen doğal ışığı yansıtmanızı sağlar. Geceleri ise LED şerit ışıklar ile odanızı daha parlak hale getirebilirsiniz.

Tasarımcı: Alexandru Ionita

Canlı yeşil ile siyah dekorlar odanızı yumuşatır. Siyah yatak odasını dekorasyon için bitkiler ile süsleyerek daha yumuşak görünüm oluşturun.

Tasarımcı: Alexandru Ionita

Yeşil kumaş gibi renkli mobilyalar ile siyah ve yeşilin birleşiminin gücünü kullanın.

Tasarımcı: Anastasia Andryuschchenko

Biraz beyaz dokunuşlar odanızı mükemmelleştirecek. Modern sarkıt ışığın ince beyaz elektrik kabloları, siyah duvarı parlak bir şekilde yansıtıyor.

Tasarımcı: Johny Mrazko

Bu tasarımda dairesel yatak odası ışıkları, zifiri karanlıkta gökyüzünde kendinizi uzayda ve aya yakın hissetmenizi sağlar.

Tasarımcı: Asgard Interiors

Bu siyah yatak odasında mavi bir yatak takımı ile yatak daha modern hale getirilmiş. Yatağınız odanızda bulunan en büyük parça olduğundan, yatak örtülerinin rengini değiştirmek odanızda vurgulanan renk düzenini tamamıyla değiştirir. Bu sayede her değiştiğinizde yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu odada yatağın arkasındaki ahşap raflar odada daha sıcak görünümler oluşturuyor.

Tasarımcı: Madi Chanyshev

Sanat severler, sanattan ilham alın. Odada sergilemek isteyeceğinizin çarpıcı bir parça olursa, renklerin dekorasyonunuza ilham vermesine izin verin. Bu dekorasyon ile eşleşmesini sağlamak için duvarınızı boyamanıza gerek yok. Bu odada kitaplığın odaya ne kadar ferahlık kattığına bir bakın.

Tasarımcı: Freedes Studio

Büyük mobilya ürünlerinizi kamufle edin. Odada bulunan vurgulu sandalye, siyah duvar arasında fark edilmiyor. Bunun fark edilmemesi odayı daha açık bir şemada sergiliyor.

Tasarımcı: Stanislav Borozdinskiy

Duvarlar karanlık olduğunda zemini ışıkla doldurun. Pürüzsüz beyaz zemin üzerinde beyaz renginde olan bu beyaz platform yatak, koyu kahverengi duvarların arasında harika görünüyor. Beyaz bir sanat tuvali ile ışık daha etkili oluyor.

Tasarımcı: CG Lab

Düz siyah lambaları hafif aksesuarlar ile süsleyin. Bu tasarımda soluk komodin lambaları, siyah başucu bölümlerinde ışığın rahat olmasını sağlıyor.

Tasarımcı: Rande Hackmann

Odanızı altın rengi ile süsleyin. Altın renginde sayvanlı yatak ve siyah duvar kaplaması ile hoş tasarımlar oluşturabilirsiniz. Dekoratif şömineye bakın. Önlerinde bulunan mum daha estetik bir görünüm kazandırıyor. Mumları perdelerden uzak tutmayı da unutmayın.

Tasarımcı: Marina Donskikh

Daha ince siyah ve altın temasının işlendiği bu yatak odasında iki zarif altın lamba ile ihtişam getiriliyor. Sarı ahşap zemin odanın tonlarında uyum sağlıyor.

Tasarımcı: Harun Kaymaz

Modern ve klasik parçaları karıştırarak güçlü renk şemasını bir arada tutun.

Tasarımcı: Cortney Bishop

Önemli olan yerleri aydınlatın. Siyah duvarlar yan taraflarda yer alırken yatak ve pencereler aydınlık görebiliyor. Küçük mekân bitkileri odada hoş görünümler sağlıyor. Çizgili görünüme sahip olan bu yatak odada siyah ve beyaz renklerini birleştiriyor.

Tasarımcı: Peter Janov

Beklenmeyen renkli parçalar ile dekore edin. Odanın duvarında yer alan dekoratif tablo odayı daha çekici halde gösteriyor.

Diğer yazılarımız...

İlham Verici Kanepe Tasarımları

Bizi Paylaşın!

Bizi Paylaşın!Oturma odanızı yeniden tasarlamak istiyorsanız, doldurmanız gereken harika bir odaya sahip olduğunuz anlamına geliyor. Bölmeli bir kanepe kullanmayı tercih ediyorsanız, çok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir