Yüksek Detaylara Sahip 5 Banyo Tasarımı

Bizi Paylaşın!

Çoğu insan banyoda saatlerce vakit geçirmez ancak bu lüks bir banyo olursa geçirilen vakit daha yüksek olabilir. Banyoda geçirdiğimiz zaman içerisinde rahat olmalıyız. İster yüzümüzü yıkayalım, ister makyaj yapalım ya da duş alalım, güzel bir banyo tasarımı hepimizin geride bırakabileceği bir lükstür. Bu dekorasyon fikirleri yazımızda beş lüks banyoya beraber göz atacağız. Muhteşem banyo dekorasyonları ile sizde kendi muhteşem alanınızı oluşturmak için bunlardan ilham alabilirsiniz.

Tasarımcı: Jesters Philips ve Catherine

Kayaya oyulmuş bu banyo, mekana bir mağaranın içindeymiş hissi ve görünümü veriyor. Banyoda bulunan Sarp duvarlar, doğal mağaraların ve kayaların binlerce yıllık yıpranma şeklini ifade eden pürüzsüz seramik armatürler ile bir uyumsuzluk içerisinde ancak aynı zamanda da uyumlu görünüyor.

Tasarımcı: Paul Winds

Biraz daha retro 70’lerin havasına sahip olan bu banyo, konfor, sıcaklık ve zerafet açısından oldukça keyifli bir görünüme sahip görünüyor. Derin bir küvet ve inanılmaz porselen lavabolar ile alan birbiriyle uyumlu oluyor.

Tasarımcı: Pavel Retrov

Bu tasarımda yer alan esnek deri bir şezlong ve kelebek sandalye koymak için banyoyu bir yer olarak düşünmüyor olsanız da, biraz huzur ve sessizlik için neden banyoda vakit geçirmek istemeyesiniz ki? Bu tasarım da banyo, eğimli ve serin özellikleri ile belirgin bir hale getirilmiş.

Tasarımcı: Yevgeny Drakanov

Tropikal temanın yer edindiği sıcak bir banyoya ne dersiniz? Ahşap çıta vurgular, derin küvete bakan bir şömine ve yağmur ormanlarından ilham alacağınız bir banyo, sizin için bir tatil beldesi ve gerçek lüks bir sığınak haline geliyor.

Tasarımcı: Natalie Chibikiyav

Sıkça standart beyaz armatürlerin kullanıldığı bu banyo tasarımında, banyo seramik karolardan uzak duracak şekilde tasarlanmış ve bu kısıtlama ile güzel bir ahşap duvar ortaya çıkıyor. Tasarımda kullanılan banyo malzemeler ile daha fazla saklama alanı oluşturabilirsiniz.

Banyonun süslemek söz konusu olunca herkesin çok heyecanlı olduğu bir gerçektir. Daha rahat bir ortamda duş yapabileceğiniz bir alan herkesin hakkıdır.

Diğer yazılarımız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir